Gisterenavond als haar laatste klant voor het eerst eens "binnengewipt" bij Selena voor "normal sex".
Ze had een zwart lederen pakje aan en zwarte "fuck me boots" tot boven de knie.
Ze ziet er uit als een echte pornstar met haar grote siliconenborsten en tanned skin.
100 € voor een sessie van 30 min... en wat mij betreft echt waar voor zijn geld. Ze stelde me eerst op mijn gemak, want haar kamer staat vol attributen,
nadien het obligate wasje en ze bood een drankje aan.
Ze is zeer lief, vriendelijk en zacht. Eerst wat met haar hugh melons gespeeld en aan haar tepels gezogen,
nadien begon ze aan een perfecte pijpsessie, ondertussen kon ik met haar borsten spelen en haar poesje vingeren.
Nadien even spaanse das, lekker geil om die borsten te neuken, terwijl je haar in de spiegel kan bekijken.
Dirty talk tijdens de ganse beurt... nadien 69 positie en haar kutje lang mogen likken en vingeren, zelfs haar kontgaatje een beetje gevingerd, terwijl zij me lekker pijpte.
Na de 69 was ik klaar om haar te neuken, eerst in missionary, nadien doggy terwijl ik haar siliconen joekels stevig beetpakte en zijdeling afgewerkt, terwijl ik haar prachtig lijf in de spiegel zag meebewegen... ik mocht over haar borsten spuiten maar was iets te snel gekomen en dan maar het rubbertje vol gespoten.
Zeker herhalingsgevaar...nadien nog even bekomen en nog rustig wat nagepraat oa over de Roemeens atleten op de Olympische spelen... Ze zei dat zij volgende keer wil gaan in de categorie "pornstar"... zelfbewust, maar een sexy, hete dame, die haar tijd nam en zeer aangenaam was...ze ziet er niet alleen uit als een pornstar, wat mij betreft is het er een, een echte sexbom.
