SIXSENS - Blitzbezoek20 Februari 2022Het was weeral meer dan 2 maanden geleden dat ik een club bezocht. Hoewel deze ijsbeer nog in winterslaapmodus verkeert, heb ik toch deze club weten te bezoeken gezien ik er toch niet ver vanaf was. Ik kon helaas maar kort blijven.
FAZIT1) Werkpunten / negatiefABSOLUUT GEEN
2) PositiefALLES IN ORDE!!!
Kamergangen en overall serviceEen mooie halfuurtje samen met de classy
Mara.
MARA – Leuke tijd met een favoriete dame – 4 sterren
CLUBVERSLAGNa veel twijfelen vanuit een evenement in de Kempen naar SixSens gegaan: geen spijt van. De rit was niet makkelijk in de felle regen en ik kon bij aankomst nog net 1 parkeerplaats bemachtigen. Later zag ik (te laat) dat er blijkbaar nog een vrij was vlak voor mijn neus. Ik had gewoon van de parking weg kunnen rijden.
Misschien wel het meest vriendelijke ontvangst gekregen in tijden…en: geen CST, geen mondmasker, alleen handen desinfecteren. Ik haalde het nodige geld af voor de inkom (65€) en 1 kamergang. Alles werd vlot afgehandeld en ik ging met een blij gezicht naar de lockers. Locker 135 was de mijne.
Voor een keer was ik hier eigenlijk enkel voor de wellness gekomen, helaas, de dames zijn me te slim af, althans eentje. Ik was constant in verleiding, maar goed, ik probeerde die te weerstaan. In de douche stond er al een mooi exemplaar te douchen, naakt, fier en mooi…en ze lonkte. Damn, mislukt 😊
Toch de bar in gegaan waar ik werd tegen gehouden door
MARA. Ze weet me wel te bespelen. Qua aantal beren was het niet druk, er leken meer dames aanwezig. Dit zou later veranderen naar 50/50. Ik zag niet meteen grote veranderingen, de club heeft al heel mooie investeringen gemaakt om alles comfortabel en prettig te maken. Deze club blijft bij de beste en is mijn meest favoriete.
In de wellness is alles in orde, en maakte gebruik van alle onderdelen: sauna’s, de lekker hete jacuzzi en dampbad. Het zwembad was logischerwijs dicht vanwege het slechte weer. De tijd was me helaas te kort, ik werd van thuis uit gewaarschuwd voor code oranje, weer een storm, de derde die week. Ik had geen contact met bezoekers whatsoever, geen bekenden gezien of misschien dacht ik wel iemand te herkennen. Er waren dronken kerels met bier in de jacuzzi waarvoor ik meteen weg ging.
De line-up was ok voor mij. Ik zag de sexy dame
MARA als eerste. Ze zette haar verleiding in de bar voort boven in het verandagedeelte. En ze weet tè goed hoe dat moet, ik was verloren, “helaas”

. We gingen voor een kamer dus. Ah, waarom niet, maar mijn tijd is wel kort op deze dag. Sleutel laten halen, dit duurde best lang en dat is geen straf met zo’n mooie dame. Tijdens de wachttijd was het erg leuk en gezellig met
MARA. Er was een geanimeerde conversatie van ons met de dame die verantwoordelijk was met de sleutels. Alles was ongedwongen. Op de kamer ging het er ook zeer goed aan toe. Ze kleedde zich uit en na bijna 2,5 maand kon ik nog eens mijn handen op de mooie glooiende rondingen leggen van een lekkere sexy dame. Eindelijk. Ik wist tot dan toe niet hoezeer ik dat heb gemist. Ze gaf me kusjes overal, ook op de mond. We probeerden seks maar dat lukte die dag niet omdat ik er ook niet op ingesteld was. Ik maakte daar geen punt van en ging voluit voor de fantasie-ervaring.
=> MARA - Sexy klassedame Verder in de kamer luisterden we nog naar een favoriet Manele nummer van haar terwijl we naast elkaar liggen. Helemaal knuffelig is
MARA helaas niet. Toch was het goed geweest.
Ik werd na de kamergang nog vriendelijk begroet door
ANNABELLE. Ik had me moeten verontschuldigen omdat ik vroeger moest vertrekken vanwege de stormdreiging. Ze vond het lang geleden dat ik kwam. Ik ook…en hoe kwam dit eigenlijk: er kwam te veel tussen.
Ik at hierna rond 17u op mijn gemak en hield het bij water, groente en wat vis.
Dan volgde er een laatste rondje wellness dat ik afbrak door de dronken figuren.
7) Einde van de clubdagIk kleedde me met spijt weer om en gaf de theke mijn sleutels af en meldde wat ik bij de jacuzzi heb gezien want glas mag nooit meegenomen naar de jacuzzi, het is voor hun eigen veiligheid.
Ik ging vol goede moed in stormachtig weer terug naar huis, een rit van 2,5u stevig het stuur vasthouden. Ik had veel energie door mijn samenzijn met
MARA, ik kon er weer tegen. Dit bezoek is een heel groot contrast met mijn laatste club (Babylon) in december toen mijn clubgeluksbarometer tot een triest dieptepunt was gezakt door de kafkaïaanse pandemische situaties.
9) Afsluitende videoMARA deed me denken aan de linkse danseres. Sfeermakertje. Eindelijk meer normaal! En ik voel me even als in de clubdagen pre corona. Dit had ik eventjes nodig, meer dan ik zelf dacht.