Recente berichten

Pagina's: [1] 2 3 ... 10
1
DUITSLAND / Stundenhotel/rendez-vous
« Laatste bericht door Smilingzen Gepost op maandag 05 juni 2023, 00u07 »
Ik zoek een goed Stundenhotel in regio Düsseldorf/Mönchengladbach en Keulen om met een dame van Kaufmich,...te kunnen afspreken.
Het liefst maar voor een uurtje, eventueel met automatische incheck, geen moeilijkheden aan receptie, dubbelbed en voor de rest niet te veel luxe. Heeft iemand tips?
2
L I V I N G   R O O M - Kaarst / Re: EVENTS
« Laatste bericht door de vulkaan spesjalist Gepost op zaterdag 03 juni 2023, 08u36 »
3
ANTWERPEN - SKW / Angela (Col), Antwerpen, VT 24
« Laatste bericht door CrimsonGuard Gepost op zaterdag 03 juni 2023, 00u01 »
Vanavond had ik de meest zalige seks tot nog toe in het skw. Ik passeerde een paar maal door vt en maakte telkens oogcontact met de colombiaanse angela. Uiteindelijk kon ik niet weerstaan, maakten we kennis en wipte ik binnen.

Wat volgde was een supervriendelijke begroeting. Ze vertelde waar ik mijn kleren kon achter laten en we ontkleedden ons. Wat een goddellijk lichaam om te aanschouwen heeft zij. Op en top zuid amerikaans. Alles in perfecte proportie. Ik was me aan de lavabo en vervolgens nam zij de leiding.

Ik moest me voor de lavabo zetten en dan begon ze met haar lichaam tegen me te kronkelen. Met haar kontje tegen mijn lul, zo'n geil gezicht. Ondertussen betaste ik haar stevige boezem. Ze begeleidde mijn handen waar ze ze hebben wou. Heerlijk.

Nadien gingen we naar de bedrand. Ik moest voor haar gaan staan en dan gaf ze me een lekkere blowjob. Ze teasde fijn met haar tong en ook met haar tandjes, niet per ongeluk maar doelbewust wat prikkelen

Vervolgens nam ze plaats op bed en besteeg ik haar in missio. Zo kon ik haar lekker neuken en dat moedigde erg aan. Ik mocht lekker diep doorstoten terwijl ze in het spaans bleef aanmoedigen. Nadien switchen we en kwam zij on top.

Vooraleer ze me besteeg begon ze me af te trekken. Ze vroeg of ze verder moest doen of dat ik fuck wilde. Ik stond zo geil dat het antwoord als de bliksem volgde. Ze moest er duidelijk om lachen. Wat bereed ze me heerlijk, ze moedigde aan om haar mooie borsten te kneden. Klaarkomen bleek moeilijk, maar ze wilde duidelijk dat het zou gebeuren.

Ze veranderde naar reverse cowgirl en begon me verder te berijden. Ze ging ervoor. Toch wilde mijn zaad er nog niet uit, dus naam ze haar tijd om me nog passioneel af te trekken. Uiteindelijk hield ik het niet meer en kwam ik luid kreunend klaar.

Heerlijke meid. 3 kussen en tot een gauw weerziens. Dat is zeker.
4
L I V I N G   R O O M - Kaarst / Re: EVENTS
« Laatste bericht door de vulkaan spesjalist Gepost op vrijdag 02 juni 2023, 18u22 »
Op vrijdag 16 juni vieren we onze zwembadopening in de LivingRoom met een mega poolparty.
Resident DJ en cocktails wachten op je bij het zwembad!
Uw LivingRoom Saunaclub Team
5
DIAMOND - Moers (ex Rayna) / Re: angebot daimond
« Laatste bericht door de vulkaan spesjalist Gepost op woensdag 31 mei 2023, 17u33 »
6
PARENCLUBS / Re: CLUB AMAI - MEER (hoogstraten)
« Laatste bericht door kwillem1 Gepost op dinsdag 30 mei 2023, 19u36 »
Maandag nog eens een bezoekje gebracht aan amai als single man.
Om 13h02 aangekomen (2 min. na opening) en parking stond vol. Toen ik aan de ingang kwam een lange rij wachtende mannen die niet binnen mochten. Ik dacht al. Jammer, nu moet ik terug naar huis.
Tot er een koppel binnenkwam en Ian riep: Wie is er nog lid.
Ik dus. Blijkt dat geen een van de wachtende voor mij lid was, dus ik kon naar binnen. Later zijn volgens mij ook alle andere wachtende binnen geraakt. Alleen ik iets sneller.
Het was een drukke dag met een iets ouder publiek. Enkele +40, merendeel +50 en +60, Misschien 1 of 2 -40. Bijna allemaal met een normaal vrouwelijk figuur voor die leeftijd. Waarmee ik wil zeggen dat de panlatten in de minderheid waren. Ook enkele echte BBW voor de liefhebbers. Maar het merendeel een doorsnede uit de maatschappij op de leeftijd tussen 50 en 60.
Zoals we gewoon zijn in Amai: alle dames actief. De een al wat meer dan de andere.
Aan kunnen schuiven bij verschillende dames en toch wel een leuke middag gehad. Met mijn formaat heb ik een heel zakje eigen condooms bij en dat vul ik altijd meer dan voldoende aan om zeker niet zonder te vallen. Na deze middag was het zakje meer leeg dan andere keren en dat was eigenlijk niet mijn plan.
Dus wel een heel leuke middag gehad.
7
ANTWERPEN - SKW / Re: Schippersstraat 30/2, Maya (Roe-avond/nachtshift)
« Laatste bericht door CrimsonGuard Gepost op maandag 29 mei 2023, 02u53 »
Ben zo blij dat ik vannacht weer bij haar ging. Maya had een mooi zwart setje aan.

Ik betaalde om wat langer te blijven. Werd gepijpt in 69 terwijl ik haar befte, daarna doggy en missio naast het bed. Wat een heerlijk zicht telkens.

Tot slot beiden terug op bed en dan heeft ze me ongelooflijk klaar gereden, wat een orgasme was me dat🤭. Elke euro dubbel en dik waard deze lieve knappe meid.
8
ANDERE (SAUNA)CLUBS / Re: FKK-VILLAGE
« Laatste bericht door vanKees Gepost op zaterdag 27 mei 2023, 22u17 »
Gerade telefonisch erfragt:
Aktion So mit Do 30€ Eintritt (ohne Einschränkung). Geöffnet täglich ab 11.00.
Bin morgen im schönsten Club Garten.

VanKees
9
PARENCLUBS / Buddha Club Boom Angels From Hell
« Laatste bericht door kwillem1 Gepost op zaterdag 27 mei 2023, 17u33 »
Deze keer een ander feestje in de Buddha Club in Boom: Angels from hell.
Het vroegere Bo Cremer van in de loft in Antwerpen.

Dit is een feestje met 20-30 vrouwen en een stuk of 100 mannen als het er niet meer zijn.
Ik was aanwezig met mijn gelegenheidsvriendin.
Ik had helaas verkeerd gekozen met haar mee naar daar te nemen. Ze houd wel van een mannetje extra, maar niet van een overrompeling extra. Als als vrouw aan iets begint in de discotheek staan er dadelijk 5 of 6 mannen rond met hun ding te zwaaien.
Na een uurtje gaan de achter ruimtes ook open en dan word het wat rustigere en minder een overrompeling, maar het kwaad was geschied. Ze had geen zin meer. Ook in de achter ruimtes stonden er verschillenden al met hun ding te zwaaien zonder dat ze op dat moment al kans hadden op actie.
Alle ruimtes wat verkend en uiteindelijk in de eerste ruimte toch op het bed gaan liggen waar naast ons een ander koppel met een man of 4 bezig was.
Zij en ik met 1 extra man. Die dan (volgens haar bewoordingen) niet goed wist wat hij daar beneden deed met zijn handen. Dus verder zijn we dan ook niet geraakt.
Rond 22h gaf ze mij een vrijgeleide: ga jij maar even, maar een kwartiertje later stond ze naast mij. Ik wil naar huis. Ik ben nadien nog een half uurtje gebleven. Ben nog gepijpt door een lekkere jonge dame en heb nog staan kijken aan het grote ronde bed waar 4 dames het beste van zichtzelf gaven, maar ook voor mij was de sfeer er uit terwijl ik mij als single hier perfect zou geamuseerd hebben.
Welke conclusie ik hier uit moet trekken weet ik nog niet goed want ik vind het wel leuk om als koppel te gaan.
Met haar in elk geval niet meer naar zo een actief feestje met zo een overtal aan geile mannen. Beter ergens naartoe waar er meer een evenwicht is.
Als ik alleen ga, dan heb ik niet altijd een probleem met dit overtal. Alhoewel een ander evenwicht (lees als iets minder mannen) meestal wel beter is. Dat is dan weer mijn persoonlijke mening en iedereen beleefd dit anders. Voor anderen is dit juist de ideale mix.

In elk geval. De organisatie valt niets te verwijten. Het was een type Bo Cremer feestje van vroeger met als supplement dat er ook in de kamers nog wat activiteit te beleven valt. Persoonlijk vond ik dat de muziek wat hard stond, maar andere bezoeker vinden dat juist leuk. Dus ieder zijn ding.

Wat betreft het eten: hamburgers en wat frieten vinden sommige misschien karig, maar er stonden ook nog verse groeten, beleg en stockbrood. Dus eigenlijk was de keuken al beter als in Club Goesting of Amai. Natuurlijk niet te vergelijken met Eroxx. Maar voor het eten komen we hier niet.
10
ANDERE (SAUNA)CLUBS / Freudenhaus Munster
« Laatste bericht door mentholbear Gepost op zaterdag 27 mei 2023, 17u08 »
FIRST TIME

Op de 1e van de 5e terug naar waar het allemaal begon: my first time bij een saunaclub was bij SC Love in Munster. Tegenwoordig heet het er Freudenhaus Munster. De letters Love op de gevel zijn verdwenen, maar staan nog wel bij de deurbel.

Met happy hour met tot 13:00 kwam ik voor 35 euro ipv de reguliere 40. Kreeg een nette badjas en kleedruimte en douche waren netjes en voor zo een kleine club ruim genoeg.
Eten is een heel stuk soberder dan vroeger met simpel ontbijt, en in de avond alleen wat schnitzel en frikandel schijfjes in de ene bak. De andere bak bleef leeg.
Soeppan bleef helaas ook leeg.

Club oogt verder proper en ruikt niet muf ofzo. Sauna lekker op temperatuur en jacuzzi in de tuin werkt ook, hoewel met 90 fahrenheit was het me wat te fris.
Bij de sauna hebben ze ook grote handdoeken om op te kunnen liggen.Bij douche hebben ze kleine handdoeken en saunakilts.
In de tuin enkele ligbankjes en overdekte tentjes als het regent.

Er is merkwaardig genoeg gratis wifi beschikbaar, maar ze lijken geen mobieltjes gebruik toe te staan.
In de kino hebben ze een 3 persoons bankje waar ik even kon liggen om te dutten toen het buiten begon te regenen.
Vandaag wel nog een beetje van het zonnetje kunnen genieten.

Ivm paas reces waren er slechts 5 dames aanwezig. Van heel slank tot iets voller, maar geen olietankers. 2 leken om 20:30 al vrij te nemen.
Er was 1 wat slankere Roemeense jongedame die zich Roxy noemt. Kamertje vond ik matig. Dames beginnen met 40p30 en 70p60. Tz was een tientje extra. En milieutax 20€.
Voor de rest weinig opties en had geen joker kaart meer getrokken.

Wegens gebrek aan een eigen topic, plaats ik de FAQ maar hierbij:

Algemene club info

Indien je iets wilt aanvullen of aanpassen, kopieer het gehele meest recente bericht (inclusief deze disclaimer) en zet daar je wijzigingen in, zodat er telkens een compleet meest recent info bericht bovenaan staat (of onderaan, afhankelijk van je forum instellingen).

OPENINGSTIJDEN
Zondag t/m donderdag 10:00-03:00
Vrijdag t/m zaterdag 10:00-05:00

PRIJZEN
Reguliere entree: 40 euro.
Happy hour entree: 35 euro tussen 11:00-13:00 staat (nog) niet op hun site
Spaarsysteem: geen
Verjaardag entree: geen
Tombola: geen

DAMES
Aantal overdag: meestal 10 a 18
Aantal in de avond: meestal 10 a 18
De dames rekenen er meestal 40p30 en 70p60.
Tarieven voor eventuele extra's bespreek je met de dame in kwestie.
Op hun website hebben ze een actuele AWL met setcards van de dames.

FACILITEITEN
Bar met aangrenzend speelautomaten, klein restaurantje, bioscoop, tuin met ligbedjes, sauna en een licht verwarmde jacuzzi, kamers zijn eenvoudig van opzet, geen luxe kamers met jacuzzi of andere extra’s.
Masseur: onbekend.
Aantal kamers: onbekend.
Gratis wifi, maar ze lijken mobieltjes gebruik niet toe te staan.

GELDAUTOMAAT
Ze hebben geen ATM, maar je kunt bij de receptie wel extra pinnen. Ik zou gewoon vooraf in Nederland pinnen, ben je het voordeligst uit.

ETEN & DRINKEN
Eten: door de dag heen onbeperkt zeer simpel buffet.
Drinken: Warme en niet-alcoholische dranken als koffie, thee en fris zijn inbegrepen in je entreegeld.

TOEGANKELIJKHEID VOOR MINDERVALIDEN
De club lijkt me goed toegankelijk voor mindervaliden. De kleedruimte, douche, bar en 1 kamers bevinden zich op de begane grond en lijken me redelijk te bereiken met een rolstoel, hoewel misschien soms wat krap.

OVERIG
Bij Freudenhaus Munster lopen de meeste dames in lingerie of een jurkje rond.
Er is ook een zuster club Freudenhaus Dortmund.

WEBSITE
https://www.freudenhaus.de/muenster

[Update: FAQ aangemaakt]
Pagina's: [1] 2 3 ... 10
SKW DAMES
AMANDA ANDREA
ANGIE ANNA
BEATRICE CELINA
DANA EMMA
ELLA GABRIELLA
GLORIA JENNIFER
JESSICA JULIA
KATHY LAURA
LIVIA LLANA
MARIA MAYA
MELISSA ROSSIE
SARA SELENA
SOPHIA VALERIA
VANESSA VERA

     
ESCORT - PRIVE
ELY

     
  • *Users: 1
  • *Guests: 307
  • *Total: 308

Board: DUITSLAND
Topic: Stundenhotel/rendez-vous
door Smilingzen
[maandag 05 juni 2023, 00u07]
Board: L I V I N G   R O O M - Kaarst
Topic: EVENTS
door de vulkaan spesjalist
[zaterdag 03 juni 2023, 08u36]
Board: ANTWERPEN - SKW
Topic: Angela (Col), Antwerpen, VT 24
door CrimsonGuard
[zaterdag 03 juni 2023, 00u01]
Board: DIAMOND - Moers (ex Rayna)
Topic: angebot daimond
door de vulkaan spesjalist
[woensdag 31 mei 2023, 17u33]
Board: PARENCLUBS
Topic: CLUB AMAI - MEER (hoogstraten)
door kwillem1
[dinsdag 30 mei 2023, 19u36]
Board: ANTWERPEN - SKW
Topic: Schippersstraat 30/2, Maya (Roe-avond/nachtshift)
door CrimsonGuard
[maandag 29 mei 2023, 02u53]
Board: ANDERE (SAUNA)CLUBS
Topic: FKK-VILLAGE
door vanKees
[zaterdag 27 mei 2023, 22u17]
Board: PARENCLUBS
Topic: Buddha Club Boom Angels From Hell
door kwillem1
[zaterdag 27 mei 2023, 17u33]
Board: ANDERE (SAUNA)CLUBS
Topic: Freudenhaus Munster
door mentholbear
[zaterdag 27 mei 2023, 17u08]
Board: ANTWERPEN - SKW
Topic: WANDELEN IN HET SCHIPPERSKWARTIER
door bigboobs83
[zaterdag 27 mei 2023, 04u36]
Board: PENELOPE
Topic: PENELOPE DE LUXE (ehem. Great Palace)
door vanKees
[zaterdag 27 mei 2023, 02u56]
Board: ANDERE (SAUNA)CLUBS
Topic: GOLDEN GATE (Grefrath)
door mentholbear
[vrijdag 26 mei 2023, 18u37]
Board: S A M Y A - Köln
Topic: Vier je vrijgezellenfeest bij Samya Highclass FKK Saunaclub.
door de vulkaan spesjalist
[vrijdag 26 mei 2023, 18u34]
Board: L I V I N G   R O O M - Kaarst
Topic: ALGEMENE CLUBINFORMATIE LIVING ROOM
door de vulkaan spesjalist
[woensdag 24 mei 2023, 19u32]
Board: L I V I N G   R O O M - Kaarst
Topic: MENU-KAART VAN DE WOONKAMER
door de vulkaan spesjalist
[woensdag 24 mei 2023, 17u35]
Board: S A M Y A - Köln
Topic: EVENTS IN SAMYA
door sexmachine
[zaterdag 20 mei 2023, 12u25]
Board: M O N D I A L - Köln
Topic: EVENTS
door sexmachine
[zaterdag 20 mei 2023, 12u21]
Board: B A B Y L O N - Elsdorf
Topic: Babylon (Elsdorf) niet meer klein maar fijn ...
door Klatergoud
[zaterdag 20 mei 2023, 09u32]
Board: PARENCLUBS
Topic: MISTIQUE - RUCPHEN
door kwillem1
[maandag 15 mei 2023, 21u01]
Board: S I X S E N S - Vaals/Lemiers
Topic: EVENTS
door de vulkaan spesjalist
[maandag 15 mei 2023, 17u52]