Auteur Topic: VERBODEN VERHAALTJES  (gelezen 358721 keer)

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

Offline vanKees

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 2 092
  • Te oud voor de jonge hennen!!!!
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #185 Gepost op: dinsdag 14 november 2023, 08u24 »
Hallo Mentholbär,
warum schreibst Du hier, den Club gibt es nicht mehr. Vor ein paar Monaten warst Du noch nicht
zu "faul" deine Berichte richtig einzustellen (siehe unten!)

https://relaxxxboard.com/index.php/topic,28014.0.html

vanKees

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #184 Gepost op: dinsdag 14 november 2023, 00u51 »
PANNENKOEK

Op de 6e van de 11e afgesproken voor (C)arina voor een pannenkoeksessie.

Door wat onvoorziene omstandigheden de avond er voor en in de ochtend kwam ik wat later aan dan geplannend. Aangezien ik de gehele dag zou blijven, besloten om de 70 euro entree neer te tellen.
De 50 euro optie is eigenlijk alleen nog maar voor de short stay beren die niet hoeven te dineren. Want enerzijds was een gerecht vaak al 15 euro en anderzijds is er nu geen a la carte meer, maar alleen een lopend buffet voor degenen die de volle pond hebben betaald.
Enfin, onze aankomst was goed getimed, want we kwamen tegelijkertijd aan bij de receptie. Berenvel mee, opfirssen en omtoveren tot ijsbeer.
Aangezien madame meer tijd nodig heeft om zich klaar te maken, me eerst tegoed gedaan aan een late brunch en een sauna rondje.

Daarna gezellige tijd met (C)arina en geweldig van elkaar genoten. Deze GOSC meid is voor mij de enige reden om in de wintermaanden GG te bezoeken.
Ik merk echter dat pannenkoeken niet zo mijn ding is. Ik heb gewoon behoefte om lekker wat saunarondjes te doen en erna een dutje te doen. Vooral omdat ik nogal moe was na een korte nachtrust. Een leenliefje hoeft er niet als een nanny aan m'n zijde te blijven, dus besloten dat ze ook andere beren kon gaan plezieren.

De sauna was goed op temperatuur en er was ook aufguss aanwezig. Heb alleen weer ervaren dat sommige sudlanders behoefte hebben aan een stoomcabine, want die kieperden zowat een halve emmer in de ketel om na 5 minuten alweer te vertrekken. De volle 15 minuten volmaken is dan een behoorlijke uitdaging...
Het zwembad leek wel een vijvertje met allemaal blaadjes erin. Later op de dag werd de schoonmaakrobot aan het werk gezet. De tuin stond er mooi bij in de herfst kleuren. Ook het zonnetje liet zich sporadisch zien, maar behalve even afkoelen na een sauna rondje is het mij nu te fris buiten.

De taart in de middag smaakte me extra goed met een flinke portie slagroom er op. Misschien volgende keer maar die spuitbus mee de kamer op te nemen voor een ander desert ;)
Het avond eten bestond uit een buffet met 4 bakken, waaronder aardappeltjes, pasta, varkensvlees in smurrie en zuurkool met vlees. En ernaast wat konijnenvoer. Heb al jaren geen rode bietjes meer gegeten, dus daar maar es wat van opgeschept, aangezien er geen vliegenplaag heerste.
Het smaakte me allemaal prima, maar is me persoonlijk de 70 euro niet waard.
De club is het net niet voor me. Sauna die laat  in de middag pas aangaat doordeweeks, volume van de porno wat te luid om em als dutplek te kunnen gebruiken, kouwe zwembad in de wintermaanden en de kamerprijzen van de dames een stuk hoger als elders.
Doch tussendoor als afwisseling kan een bezoekje wel eens, aangezien de club ook wel zo z'n voordelen heeft, zoals vriendelijk en vlot personeel, fraaie en propere ruimtes, gemiddeld genomen GOSC dames (hoewel de line up op een dooie doordeweekse werkdag op 2 handen te tellen was en het merendeel voor mijn smaak iets te gevuld), kwaliteit van het eten op orde is, in de zomermaanden de fraaie tuin en een zwembad hun toegevoegde waarde hebben, en bovenal dat er een favorietje rondfladdert.

Al met al was het weer een geslaagd uitje en later als gewoonlijk m'n warme nest weer opgezocht.

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #183 Gepost op: donderdag 12 oktober 2023, 23u29 »
GUNNEN

Op de 23e van de 9e een pannenkoek sessie afgesproken met (C)arina.
En zo rond openingstijd aangekomen bij de gouden poort. Aangezien ik de hele dag zou blijven besloten voor de 70 euro entree te kiezen. Kreeg weer een groen bandje aangemeten, om aan te tonen dat ik de kok onbeperkt kon aanpsreken ;)

Aangezien het mooi weer was, na het omkleden en opfrissen lekker van het zonnetje aan het zwembad genoten. Kon m'n date nog wat andere liefhebbers plezieren.
Gezellig met volgens mij een Belgische man aan de praat geraakt bij het zwembad. De beste man maakte er nog wel een duik in, ondanks dat de schoonmaak robot er bezig was. Beetje onhandige timing om dat te doen wanneer er klanten zijn. Ook jammer is dat de sauna niet met openingstijd al aan staat. Ik snap de energiebesparing wel, maar past niet bij een luxe saunaclub met 70 euro entree.

Het eten was prima die dag. Brunch met diverse beleg, in de middag wat taart/vlaai en in de namiddag was het a la carte met 2 keuze gerechten. Kipspies met anti pasta en een soort S. Frikandella ;) met aardappeltjes. Zo bij het zwembad met de Belg over de diverse clubs en tarieven gesproken. Bedacht me zo dat ik minstens 2 maaltijden zou moeten nemen om break even te spelen, vergeleken met iemand die voor het actie entree tarief van 40 euro zou zijn binnen gekomen. Een gerecht kost namelijk gemiddeld los circa 15 euro. Met 4 maaltijden kwam ik die dag ruimschoots over het break even point :)
Enfin, zo filosoferend kwam ik tot de conclusie dat het beter bij deze Dagobear zou passen om de volgende keer voor het actie tarief te gaan. In de ochtend stevig ontbijten en in de middag wat taart naar binnen werken zou ik dan met 1 betaalde maaltijd 15 + 40 entree = 55 euro kwijt zijn aan de club en dat vind ik nog best redelijk. Is bovendien ook beter voor deze dikke veelvraat...
Maar helaas, wat las ik onlangs tot mijn spijt: ze hebben de actie entree verhoogt naar 50 euro. Tja, dan wordt het met 1 maaltijd al 15 + 50 = 65 euro, en zit je maar 5 euro van de reguliere entree prijs van 7 tientjes.
Ik denk dat ze dit gedaan hebben om het actie tarief alleen voor de short stay ijsberen te houden. En dat de long stay ijsberen voor de volle pond moeten gaan.
Nou ja, als ze het zo willen spelen ga ik volgende keer kijken of er 5 maaltijden in die pens van me past ;)

Kwa drukte viel het op die zonnige nazomerse maandag wel mee. Er waren X dames en er hingen zo  een circa X heren rond.
Emmy was er helaas niet bij. Had ik Herr Ficks geniale suggestie ter uitvoering kunnen brengen:
 https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?11680-Golden-Gate-Algemeen&p=823728#post823728
Neh, zo duvels ben ik ook weer niet. Bovendien vind ik d'r wel erg fraai uitzien en zou d'r toch best wel eens van dichterbij willen zien...

Maar ik was die dag al voorzien met favorietje C(arina). Ik nam zuinigjes een half taartje en zat daar van te smullen toen ze erbij kwam zitten. Gezellig zitten babbelen, totdat onze glazen leeg waren. Ik bood aan om voor een refill te gaan. Via het restaurant weer naar binnen en bedacht met dat die taart buitengewoon goed had gesmaakt dat ik nog wel een stuk of 2 zou willen. Maar met 2 handen vol met glazen besloot ik maar eerst de beloofde drankjes te gaan halen.
BIG mistake! Toen ik terug kwam was enkel nog de andere helft die ik had achtergelaten over. Die schepte ik dus maar gauw op voordat ie ook weg zou zijn. Volgende keer maar niet de gentlemen uithangen om eerst de dame van hydratatie te voorzien, maar als een varken op de taartbak te storten :)
Was Stimpy soms 1 van de ijsberen die het laatste grote stuk taart had genomen? ;)
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?11680-Golden-Gate-Algemeen&p=823698#post823698

Na wat verder gekletst en uitgebuikt te hebben zochten we een kamertje op de 1e verdieping op voor wat intiemere toenadering.
Een poos later kwam ze er achter dat er een klant voor d'r was komen opdagen. Tja, aangezien ik niet de hebberigste ben besloten om, ter nagedachtenis aan Sjeufke die iets vergelijkbaars ooit eens voor mij deed, em haar te gunnen. Zonder dat we elkaar volgens mij kennen.
Dus wij naar beneden waar onze wegen zich tijdelijk zouden scheiden.

Wat ondertussen te doen om de tijd op te vullen? De maag natuurlijk dacht de veelvraat in me!
Hoewel de keuze wat beperkter is als vergeleken met sommige andere clubs, smaakt het vanwege de verse as la carte bereiding wel telkens prima. En in tegenstelling tot Hamminkeln waar ze in de keuken de garnituur er voor je op doen, kun je bij GG zelf een bakje met konijnenknaagsel vullen.

De zon was intussen achter de bomen verdwenen en werd het buiten wat fris voor deze koukleum.
Gelukkig hebben ze binnen bij de foodtruck een rustige woonkamer waar je even in relatieve stilte kunt uitbuiken.

M'n pannenkoekster bleef langer dan ik verwacht had weg. Volgende keer toch beter afspreken dat ik misschien gul ben maar niet gek. Kan het die andere ijsbeer moeilijk kwalijk nemen dat de tijd vliegt met zo een leuke meid.

Enfin, in de Kino maar wat liggen rusten en wachten totdat ze eindelijk terug was. Even later samen wat eten wezen bestellen en daarna weer naar boven. Weer geweldig van elkaar genoten met deze GOSC meid.

Laat op de avond happy na een mooie dag in GG m'n warme nest opgezocht.

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #182 Gepost op: zaterdag 30 september 2023, 01u48 »
ONGEDULD

Medio september gonsde het door het hoerenlandschap dat (C)arina weer zou zijn neergestreken in de gouden kooi.

Reden om de mooie villa weer eens te bezoeken. Vooral nu het nog mooi weer was.

Met een vrijkaartje kwam ik moeiteloos binnen, waarvoor dank aan club, forum en de weledele jurylid Ascari. Ik kreeg ook nog een mooi groen bandje aangemeten om de pols. Dat betekende dat ik vanaf de namiddag de kok zoveel kon lastigvallen als ik wou.
Het ontbijt was voldoende, maar wat simpel voor een €70 entree. Maar voor de gereduceerde €40 niet verkeerd met diverse beleg en ei.
Vanaf 15:30 is er alleen nog a la carte eten te bestellen voor rond de €15 euro per gerecht. Alhoewel, er staan geen prijzen bij de taart dus vermoed dat die gratis zijn.
Zit vandaag weer in de Villa en net als vorige week heb je keuze uit 2 gerechten. Smaken prima, maar voor €70 euro zou ik meer luxe verwachten. Ik denk dat ik een volgende keer voor de €40 entree ga, en 1 maaltijd neem. Voor ongeveer €55 euro ben ik dan redelijk voorzien voor een redelijke prijs.
Of ik doe gewoon dat groene bandje nooit meer af :)
Enfin, had toen in de middag lekker varkenslapje met aardappeltjes en 's avond een bordje pasta. Die kun je zelf aanvullen met een kommetje konijnenvoer.

Al snel spotte ik m'n beoogde doel van de dag: (C)arina!
Leuk om d'r weer te zien na zo een lange tijd en even bijgepraat. Daarna een kamertje opgezocht en geweldig van elkaar genoten.

Erna probeerden enkele dames nog een kamertje te scoren, maar met de prijzen die ze er tegenwoordig hanteren van 80p30 heb ik weinig zin om een joker kaart te trekken.
Het saunaclub concept van entree betalen en daarna meermaals relatief voordelig te kameren is ermee verdwenen met zulke bedragen. Bij het SKW kon ik voor 150p60 terecht. Bij GG ben je evenzoveel of zelfs 160p60 kwijt.
Maar vrees dat de dames niet snappen dat er mannen zijn die langer blijven en vaker zin hebben in een kamertje, dan alleen interesse in de wellness en voederbakken. Echter, met zulke prijzen is het minder interessant om nog een nieuwe dame te proberen of überhaupt nog een kamer te doen.

Voor de rest dus maar lekker van het zonnetje en de sauna genoten. Had nog een duik in het zwembad genomen. Die was ijskoud en goed als dompelbad, maar ga er geen baantjes trekken of je houdt geen piemel meer over ;)

Ik dacht in de Kino wat te rusten voor vertrek, maar helaas staat de porno wat luid om een dutje te kunnen doen. Ook kwamen er 2 Happy dames binnen wat dollen met de mannen. Een jongedame die me overdag al was opgevallen kwam ook even koekeloeren. Toen de 2 Happy dames vertrokken wilde ze mee, maar ik kreeg toch weer de kriebels. En die wonnen het van de Dagobear in me. Ik wenkte naar haar om bij me te komen zitten. Even kennis gemaakt met deze Roemeense Emmie en afstemmen of de wensen beetje overeenkwam. Ademhalen zou ik helaas monotoon moeten doen, maar verder had ze wel een groen hartje en zouden we elkaar wel kunnen verwennen. Dus aangegeven dat ik een douche zou nemen en zij in de bar op me zou wachten.
Eenmaal fris en fruitig liep ik door het klapdeurtje de bar in en zie haar naast een man in een bar staan een praatje te maken. Ik blijf even staan om te zien of ze naar me toe kwam. Maar ze ging naast de man zitten. Wellicht een bekende waar ze even een praatje mee maakte. Dus ik ging op gepaste afstand zitten wachten.

Tot mijn verbazing staan ze allebei op en loopt ze inclusief handtasje met hem de kamer op. Ik kijk haar met grote ogen aan van wat krijgen we sodeju?!
Ik bedoel, ik zat me geen kwartier onder de douche te schobben om de zwarte roetvegen van m'n lijf te krijgen ofzo. 4 a 5 Minuutjes lijkt me toch best tegelijk. Maar blijkbaar vond miss ongeduld dat te lang en ging ze misschien liever met een ongewassen beer de kamer op...

Ik dus maar m'n verdriet wegvreten met m'n bordje pasta. Komt ze een half uurtje later zich aan m'n tafel verontschuldigen. Dat het een bekende klant van haar was ofzo iets. Nou, fijn dat je er 1 hebt, maar je hebt er in elk geval niet eentje erbij met zulk gedrag. Mijn zin in haar was toen even helemaal weg. Maar het komen brengen van excuses heeft ze de deur wel op een kier weten te houden voor een volgende keer.
Want toegegeven, ik vond haar wel een plaatje met een mooi slank figuur. We zullen zien of het in de sterren staat geschreven...

Na even uitgebuikt te hebben was het hoog tijd om weer huiswaarts te keren. De club was me prima bevallen en tegen gewoonte in had ik afgesproken om de aansluitende week terug te keren voor een vervolg.

To be continued...

Offline mechelen

  • Keurvorst
  • rakker
  • *****
  • Berichten: 3 588
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #181 Gepost op: maandag 07 augustus 2023, 00u18 »
Club heet nu Golden Gate.

Offline vanKees

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 2 092
  • Te oud voor de jonge hennen!!!!
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #180 Gepost op: zondag 18 december 2022, 09u50 »
Öffnungszeiten vom GG über Weihnachten und Silvester siehe

https://www.goldengate-fkk.de/

vanKees


P.S.:
Lieber Admin, kannst Du ein neues Thema zum Golden Gate in Grefrath aufmachen?

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #179 Gepost op: donderdag 17 november 2022, 12u28 »
RONDE

Op de 17e van de 10e trok ik richting Grefrath om eindelijk het allereerste vrijkaartje van een ander forum voor het inmiddels tot Golden Gate omgedoopte cub te verzilveren.

Door een afspraak in de ochtend kwam ik voor mijn doen wat later aan.
Er stond inderdaad een meneer klaar om de gasten naar een parkeerplek te wijzen. Vraag me zoals wel meer af in hoeverre dat nog nodig is met de ruime parking bij de Golden Gate. Hooguit als er zelfs in de straat geparkeerd zou moeten worden. Maar zo ver zijn we nog lang niet. De parking was namelijk nog niet voor een kwart gevuld. Maar goed het is een nieuwe club na de teloorgang van Vertigo en het sudderende Vanilla. En nieuwe RONDE, nieuwe kansen...

Eenmaal aangebeld werd ik vlot binnengelaten en werd mijn vrijkaartje op een vriendelijke en gastvrije manier in ontvangst genomen. Dat maak je elders wel es anders mee...
Door Chip had ik al een sneak preview mogen meemaken, dus ik wist een beetje wat ik kon verwachten. Doch, de plaat achter de receptie was er nog niet of was me nog niet opgevallen. Hoe dan ook, het bracht me wel een glimlach op het gezicht om The Dark Knight in een lege bar te zien zitten.
Na ontvangst van m'n ijsberenvel wezen opfrissen en vervolgens te zien of er nog wat over was van de brunch.
Veel meer dan wat soep en brood was er niet meer, maar genoeg om de ergste honger te stillen.

In de kleedruimte kwam ik met een man aan de praat die net van een kamer kwam. Aangezien de line up voor mij nieuw was aan em gevraagd of ie tips had. Ene Alexandra schijnt goed te zijn. Laat nou net dat ik haar tegen het lijf liep toen ik de bar in liep. Ik twijfelde geen moment en ging meteen met haar de kamer op. Geen spijt van gehad, want ouderwets goeie service en een leuke meid die zich ook kon laten gaan. Geweldig van elkaar genoten tijdens ons kamertje. Alleen de kamer helemaal rechts achter de bar zelf rook wat raar.

Rondje door de club leerde dat het niet zo druk was met 's middags rustig 3 a 4 man en 's avonds man of 9.
Volgens de theke zouden er 11 dames zijn. Doch enkele dames hadden dan wellicht een pannenkoeker, want een enkeling zag ik alleen kort bij de trappen omhoog. En 5 van de dames die ik in de bar zag waren al vroeg op de avond vertrokken. Jammer, want zeester Zoë had ik toch graag es van dichterbij bekeken ;)

Buiten spotte ik de concurrent van Meme Moo: een geinige foodtruck stond naast de trappen naar het zwembad toe vanuit de bar. Stiekem vind ik het best sfeervol om zo iets te hebben in de tuin. Prima voor een wat gemoedelijker club, zoals Babylon of als Aca G een tuin zou hebben.
Het hutje in de tuin bleek geen sauna te zijn, maar een engine room voor 1 of andere installatie. De tuin zag er mooi uit, hoewel die tentjes niet mijn ding zouden zijn.
De tent zag er verder prima verzorgd uit. Met het restaurantje op de ouwe plek, de lounge op de plek van de ouwe bar, een discreet verstopte VIP ruimte, en een lekker warme sauna. Wat ik wel jammer vond was dat de kino wat te luide porno aan heeft staan, waardoor een dutje daar niet ging. Ook de muziek in de bar vond ik aan de luide kant.
Doch, mocht de wellness naar beneden verplaatst worden zou er wellicht een oase van rust in de kelder kunnen ontstaan.

Het avond eten werd vanuit de foodtruck naar de warmhoudbakken gebracht en smaakte ok. Er was niet heel veel keuze met slechts 4 schalen. Bij een 70 euro club zou een veelvraat meer verwachten, maar persoonlijk ben ik snel tevreden.

Met 2e en laatste kamer van de dag was met Abby. Een leuke dame die me van elders bleek te kennen. Beademing was wat beperkt zonder het tong worstelen, maar wel geweldig van elkaar genoten tijdens het kamertje.

Na nog wat wellnesd rondjes hield ik het voorzien gezien. De club heeft veel potentie en de clubleiding lijkt te weten wat ze doen. Alleen vind ik voor wat er nu is aan wellness, voederbakken en line up, de entree prijs wat aan de hoge kant. Wellicht dat er een betere balans kan komen...

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #178 Gepost op: donderdag 28 november 2019, 09u38 »
De zeilen dan maar bijgezet en richting Erkrath gevaren.

Ai, een K3tje doen is funest voor de bloedtoevoer naar het het bovenste koppie  :lol_hitting:

Ik bedoelde natuurlijk Grefrath  ::)

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #177 Gepost op: donderdag 28 november 2019, 02u21 »
PACMAN

Op de 3e donderdag van de 11e maand ging een bezoekje aan een favorietje elders onverwachts niet door.
De zeilen dan maar bijgezet en richting Erkrath gevaren.

Ergens nog even een tussenstop, waar ik gezellig mee kon doen met hun jaarlijkse brandalarm oefening. Kunnen ze die ergens in de zomer maanden doen. M'n ballen vroren er zowat vanaf...

Met een flinke vertraging uiteindelijk bij de Villa aangekomen.
Spulletjes mee en aanbellen maar. Hey, een nieuw gezicht. Er blijkt een nieuwe ontvangstdame te zijn gekomen. Soepeltjes kreeg ik m'n badjasje en handdoek mee, na betaling van de 30 euro happy hour tarief tussen 11 en 16 uur, i.p.v. de reguliere 60 euro entree.

Wat locker deurtjes bleken sinds mijn laatste bezoek te zijn vervangen. Verder was alles vertrouwd.

Even opfrissen, en dan dames tellen. Daar was ik snel klaar mee. 4 stuks, waarvan 1 in het rookhok... Dat was niet veelbelovend.
2 dolle dames die me spotten probeerden tikkertje met me te spelen. Ik lachte ze uit dat ze me nooit te pakken zouden krijgen op die hoge hakken :lostit
Voelde me net PACMAN die door 2 spookjes achter na gezeten werd. En net als in PACMAN, maakten ze zich gauw uit de voeten toen ik wat te vreten had.
De kouwe friet viel me tegen. Dat stond er waarschijnlijk al een poos, maar schepte toch maar een beetje op, omdat ik verwachte dat de volgende navulling uren later zou zijn.
Tot mijn verrassing werd er tijdens het wegdouwen van die slappe friet alweer van alles in de bakken gelegd. Stukken kip, varkens, pasta, gekruide aardappeltjes, roerbak groente met champignons en nog wat smurrie. De aardappeltjes waren smaakvol, de groente ging wel, maar het vlees was droog. Gelukkig bestaat er nog ketchup!
Tijdens het eten nog wat werk verzet.

Erna even uitbuiken in de lounge bar. Bij het voorbij lopen nog aan de ontvangstdame gevraagd hoeveel dames er vandaag zouden zijn. Een wat oudere theke dame (ook weer een nieuw gezicht) kwam vertellen dat het er 13 zouden zijn.
Ja ja, maak dat de kat wijs. Wel ja, het staat ook op hun lijst van de dag. En niet veel later toonden er inderdaad steeds meer dames hun snoetje. Sommigen bleken namelijk al op de kamer te zijn. En ergens in de vooravond de ik dat het wel degelijk zo een 12 a 13 zouden kunnen zijn geweest.
Paar dames herkende ik nog. Amalia, Nicoletta, Lorena, en Bulgaarse Angelina.

Zo ver was het nog niet, ik lag lekker uit te buiken toen een dame voorbij liep en ineens vroeg of ze een massage kon krijgen. Jawel, maar zit net vol en wou zo nog een sauna rondje doen. Had ze vriendelijk alle begrip voor en ik moest haar maar komen opzoeken wanneer het me uit zou komen.
Kijk, zo kan het ook ipv het gezucht van sommige ongeduldige dvps.

Erna nog even de donkere kino ingedoken. Er speelde wat porno op het scherm boven de entree, maar gelukkig stond het geluid uit. Lekker rustig voor een dutje.

Poosje later rondje gemaakt om m'n afspraakje na te komen.
Ik vond haar in de rookruimte naast de sauna. Ze wuifde om erbij te komen. In die rook, thanks, but no thanks. Ik kneep m'n neus dicht en ging op een bankje zitten. Toen ze klaar was kwam ze me ophalen en samen richtig de kino gegaan. Echt fijn dat ze daar van die lange lig bedden hebben. Niet alleen fijn voor een tukkie of wat worstelingen, maar ook voor een massage.
We hadden company van een man die er lag. Terwijl de meid d'r topje uit deed maakte de man aanstalte om te vertrekken. M'n meid zei nog dat ie gerust kon blijven, omdat ze alleen een massage zou krijgen en we geen privacy nodig hadden voor meer stoute dingen. Daar zijn immers kamers voor...
Maar mogelijk hadden we z'n wank momentje verstoord, want hij vertrok toch. Sorry beste man, maar wanken doen we thuis maar ;)

Al masserende raakten we aan de praat. Ze blijkt Denisa te heten. En ik kreeg het vermoeden dat ze mogelijk eerder eens gemasseerd was. Hoe dan ook, voor mij leek het een eerste ontmoeting.
Gezellige en sympathieke kletskous. Jammer dat ze me een maatje te groot is. Ik val meer op slank.
En zo een klein uurtje kleien en kneden later namen we weer afscheid van elkaar.

Even opfrissen en nog es de sauna induiken, om een kwartiertje later in de frisse buitenlucht rustig af te koelen. Het begon buiten alweer donker te worden en de verlichting stond al aan. Wat is de villa toch een mooie club. Een jacuzzi op de plaats van de rookruimte of de lege kamer naast de douche zou hier zo mooi in passen. Hoop dat die ooit weer terug komt...

Intussen op een lounge bank aan het rondkijken voor een date van de avond. Ik spotte 4 dames die kwa looks me wel wat leken. 1 ervan heeft een normaal postuur, maar heb zo mooi naar haar mooie benen en kont kunnen staren dat je er gehypnotiseerd van raakt...
Maar helaas was het... Energieniveau van al deze dames niet op peil voor mijn gevoel.
Lorena, een fraaie jonge dame die ik al vanaf 2017 alleen van gezicht ken. Leuk praatje mee gemaakt. Eigenlijk wel mijn type, en hoewel ze vriendelijk is, lijkt ze wat gereserveerd. Doch mijn interesse had ze. Helaas voor mij was ze lang op de kamer. Fijn voor haar, onze ontmoeting komt vast nog wel een keer.
1 van de spookjes was niet mijn type, maar haar vrolijkheid en speelsheid spraken me wel aan. Helaas leek ze op dat moment haar aandacht elders te hebben.

Terwijl ik zo dus een beetje rond keek maakten Denisa en ik een paar keek oogcontact. Op zo een manier dat ze contact leek te zoeken/willen, aangezien we onze blikken langer vasthielden dan normaal. Toen onze blikken na de zoveelste kruisten, besloot ik het er op te wagen en wenkte met m'n hoofd naar de vrije plek naast me. Dat kwam niet helemaal aan, maar na een klopje met m'n hand op de plek naast me snapte ze de hint en kwam ze bij me.
Leuk praatje en de kamervraag liet ze aan mij over. Fijn als er een klik is en een dame niet na 2 vragen (waar kom je vandaan, wat is je naam, eventueel of het je 1e bezoek is) je de kamer gauw op (en af) wilt hebben. Scheelt ook als het niet zo druk is dat ze niet snel hoeven te harken. Enfin na een kwartiertje ofzo zijn we een kamertje op gaan zoeken en hebben heerlijk van elkaar genoten.

Na nog wat gegeten te hebben en een laatste  wellness rondje, werd het tijd om weer afscheid te nemen van de Villa.

Heb me er weer prima vermaakt.

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #176 Gepost op: dinsdag 30 juli 2019, 16u15 »
BELEEFD

Op de 3e woensdag van de 6e maand was het weer er weer naar om de mooiste tuin in NRW te bezoeken. Bovendien, soms heb je gewoon  zin in bepaalde dames.

Onderweg even goedkoop tanken en wat inkopen gedaan.
Met de ruime happy hour tijden (tussen 11 en 15 uur ) hoef je je niet te haasten.
3 tientjes neergeteld, opfrissen en kon me tegoed doen aan het ontbijtbuffet. Beetje karig, maar voldoende om de mag te vullen.
Nog even wat meegebrachte ijsjes uitgedeeld op zo een warme dag.

Rondje sauna en vervolgens lekker in de tuin liggen afkoelen en luieren. That's the icebear life!

Tussendoor nog een viertal dames helpen ontspannen. Tijdens het rondje voor Antonia in de kino, kwam een drietal Sudlanders binnen. Toen ze zagen dat ik bezig was, vroegen ze of het okay was om binnen te komen.
Tuurlijk, de kino is immers publiek terrein.

Nieuwsgierig als ze waren, vroegen ze wat een massage kost. Toen ze het antwoord hoorden, vielen hun oren bijna van hun hoofd: een blowjob.

Aan BELEEFDheid geen gebrek bij deze gasten. Vroegen even later of ze een muziekje mochten opzetten of zou dat mijn flow zou verstoren. Zo kan het dus ook :)

Na een poos Antonia verwend te hebben lieten we het groepje versteld achter door te stellen dat het tijd was voor mijn gratis blowjob.
Kamertje gezocht en een heerlijke sessie beleefd met deze girl next door type.

Met het avondeten kwam er gelukkig iets meer voer op tafel. Aardappel, pikante kip stukje, kippebouten, soort pasta en gehaktballetjes werden er in de voederbakken gestort.
Genoeg om een bordje samen te stellen.

Na het even liggen uitbuiken in de tuin, sauna rondje gedaan en vervolgens bij Morena wezen zitten. Ze lag er een beetje verveeld bij in een bankje bij de danspaal. Beetje zitten ouwehoeren, en van het 1 kwam het ander.
Wederom een geweldige kamer beleefd met deze Braziliaanse.

Het weer was intussen flink aan het omslaan met windvlagen en onheilspellende wolken. Tijd om em te peren. Niet veel later kwam het met bakken uit de lucht, maar ik zat toen al rustig in mn wagentje tukkend terug naar Mentholland, lekker nagenietend van de kamertjes. Niet wetende dat het helaas m'n laatste keer met Antonia was. Of ze terugkomt naar de Villa is alles behalve zeker...

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #175 Gepost op: vrijdag 26 juli 2019, 03u13 »
DONOR

Op de 4e woensdag van de 5e maand eigenlijk van plan geweest om Sixsens te bezoeken, maar onverwachts vertrokken richting de Villa. Wat bleek, een geile, ik bedoel gulle beer en zijn kompaan konden zelf helaas niet naar de Villa komen. Er brandde echter een vrijkaartje van een ander forum in zijn zak, en van het opperhoofd mocht ik namens de anonieme DONOR de tent onveilig maken.

Ruim voor openingstijd aangekomen, en was dan als eerste binnen. Trof er gelijk al 5 dames aan, waarvan er 2 mijn belangstelling hadden.
Later kwamen er nog zo een 6 bij. Heb alleen idee dat er enkele eerder op de dag ook weer waren vertrokken. Het was namelijk, ondanks het mooie weer, wat rustig in de villa.
Prima voor mij, dan kon ik lekker wat zitten werken aan de eettafels en wat relaxen. Zo had ik bijvoorbeeld de goed verwarmde sauna voor mezelf. Zelfs een teiltje water lag er voor wat extra stoom.
Het eten was zoals de laatste tijd karig, maar kon er wel wat uit samenstellen. Zoals ik wel vaker zeg, ben ik de moeilijkste niet. En zo ook met het eten. Als ik ergens verhonger, dan moet het eten er wel erg slecht zijn. Of bestaan uit vis, mijn kryptonite...

Na het eten me even wezen terugtrekken in m'n Mentholcave van de Villa. Daar bleek een bronzen godin te vertoeven. Al luierend muziek liggen luisteren. Even praatje gemaakt en kreeg het verzoek om d'r te masseren. Heerlijk de ruimte in de grote kino van de Villa, dus plek genoeg voor een uitgebreide ontspanningsrondje.
Langzaam erotisch tintje aan toe te voegen en vervolgens de kamer op gegaan voor wederom een geweldige kamergang  met de Braziliaanse Morena.
Kreeg nog wel het 'verwijt' dat ik blijkbaar was vergeten dat ik haar al van een hele tijd terug kende. Toen ging ik als een Duracell konijntje de dames af, en bleven nog minder dames in m'n koppie hangen. Maar een opsomming van haar zijde leverde al gauw het bewijs.
Het werd me gelukkig vergeven en mocht levend weer de trapjes af komen.

Even opfrissen en maar weer es bijtanken aan het buffet tafel. Gelijk maar spulletjes mee om wat te werken, aangezien m'n kamertje voor de dag er al op zat.

Dat liep even anders dan gedacht. Want tijdens het eten liep er een fraaie blondine langs die richting de deur de trapjes omlaag wilde gaan. We moesten allebei even 2x kijken. Ik omdat ik een geheugen als een zeef heb, maar ze me wel bekend voorkwam. En zij omdat ik intussen een all you can vreet metamorphose heb ondergaan...

De herkenning in beide paar ogen, en ze kwam me even begroeten. Daarna zij omgekleed en ik m'n bordje braafjes leeggegeten, om vervolgens met Lucy in de tuin te vertoeven. We hebben elkaar alweer een jaar ofzo niet meer gezien. De laatste keer was namelijk toen ik m'n ijsberenvel aan de kapstok dacht te gaan hangen.
Daar wees ze me ook op. Tja, eens een ijsbeer... ;)

Aan het zwembad haar uitgebreid gemasseerd en vervolgens wilde ik wel weer es met deze dolle meid kameren. Zij stelde echter iets anders voor. Niet een kamer, maar met dit lekkere weer, lekker in de tuin.
Moest even slikken. Heb eenmaal een uitmuntende sessie met een Poolse gehad in een kino. Daar gingen dan wel de gordijntjes dicht. En dat kan bij de tentjes van de Villa ook. Maar toch, ben niet zo van de publieke actie. Echter ik was op dat moment de enige mannelijke gast en de meeste dames gaan zo ver de tuin niet alleen in. Dus stemde uiteindelijk toe. Elkaar heerlijk verwend en kreeg te horen dat Lassie weer 'braaf' is geweest ;)

Na afscheid genomen te hebben van de Hongaarse, nog even een wellness rondje gaan doen, wat bijkomen om vervolgens te vertrekken.

Zo gezegd, zo gedaan. Nou soort van... Want na wat luie zweet kwijt te zijn me  met een glaasje prik op 1 van de banken van de lounge bar geploft.
Een leuke blonde Roemeense kwam zich voorstellen. Ik gaf aan dat m'n dagje uit er al weer op zat en ik zo zou vertrekken. Dat vond ze erg jammer, want ze had me door de dag heen bezig gezien met de andere dames, en had ook graag een massage gewild. Al was het maar korte.
Ze kwam leuk over, en zij was 1 van de 2 dames die ik bij binnenkomst al op het oog had. Tegen m'n gewoonte in nog maar eens gaan kameren, en aangegeven dat ik bij uitzondering haar op de kamer zou masseren.
Zo gezegd en zo gedaan.
Een heerlijkse sessie werd het en zoals beloofd op het eind nog een massage voor haar. Dat beviel d'r goed en ze gaf aan graag ook haar klanten een massage te geven o.a. om de tijd vol te maken. En een paar moves vond Antonia erg fijn en haar geleerd hoe ik dat (als amateur) doe.

Voor de laatste maal aan de bar een paar glazen fris op om het vochtgehalte weer op peil te brengen, en toen was het alweer tijd om er tussenuit te knijpen.
Het was me een fijne verrassende dag geweest, die anders verliep dan ik van te voren gepland had.
De Villa zelf vind ik nu met het mooie weer een erg fraaie club om te bezoeken. En helemaal met het Happy Hour tarief en Happy Garden combo.
Gulle gever, nogmaals bedankt voor het vrijkaartje en hoop dat je er gauw ook weer van kunt genieten!

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #174 Gepost op: vrijdag 28 juni 2019, 01u06 »
MILF

Na een dagen in Hamburg te hebben vertoefd, wilde ik graag nog wat nagenieten in enkele NRW clubs.

Welke te kiezen? Tja, als Dagobear is zo een combo deal van Villa and the Garden een aantrekkelijk aanbod. Zo gedacht, zo gedaan en op de 1e maandag van de 5e maand ruimschoots in Happy Hour time aangebeld. Dat maakt de 1e entree slechts 3 tientjes.

Eenmaal binnen voelt de ruimte al gauw weer vertrouwd. Omkleden, opfrissen en eerst maar eens even de sauna in te duiken om lekker op te warmen. Die was weer goed op temperatuur. In de buitenlucht rustig afkoelen, en dan de dorst lessen aan de bar.
Overdag is het goed vertoeven in zowel de lounge als disco bar. Sterker nog, in de disco bar is het zelfs nog rustiger overdag, doordat de dames dan veelal in de lounge bar bivakkeren. Precies hoe ik het graag heb, rustig en relaxt. Laat de drukke feestvierders maar in de avond komen.


In de middag waren er zo een 7 dames en 4 heren. Denk dat enkele locals zijn, want ik zag maar 1 andere wagen op de parking, en die had een Frans kenteken.
Kwa dames spotte ik 1 volslanke, zoals dat zo netjes heet. 5 slanke tot normale dames en nog eentje die ik ultra slank noem. Iets te slank voor mijn smaak zeg maar.


Het eten is er weer beperkt en matigjes, maar wel beter dan m'n vorige bezoek. Zitten nu wat kip spiezen, rode bieten, soort kleverige pasta, varkens smurrie en wat stukken varkensvlees. 
Wel kwamen die strontvliegen weer opdagen 

Dat heb je met dit seizoen. Maar gelukkig is het niet continue.


Als schuchtere lone wolf vind ik het wel prettig dat je soort van 'achterom' kunt lopen door de kleedkamer, zodat je niet perse langs de meute dvps hoeft die je met hongerige ogen aankijken.

Een vriendin van Lora vroeg me om een massage, en dan ben ik de beroerste niet. Doch in zo een openbare ruimte en helemaal op dergelijke banken waar je minder kunt manoeuvreren was het niet optimaal.

De dag vorderde zo gestaag met wat rondjes wellness, beetje vreten (liet bewust wat ruimte over voor het avondeten in Happy), en wat gewerkt.
Intussen wel mijn keuzes afgewogen. Met een slanke meid niet de klik, maar die was wel meer mijn type dan de rest.
Terug m'n ouwe mentholcave in, spotte ik daar weer die brons getinte dame. We raakte aan de praat en kwam er achter dat deze Morena uit Brazilië komt. Ze draait al aardig wat jaartjes mee, maar de klik was er.
Ik besloot dit keer m'n Spidey-sense te volgen en met Morena de kamer op te gaan ipv de Roemeense.
En absoluut geen spijt gehad. Integendeel een geweldige sessie met haar gehad.  En hoewel ze wellicht ouder is dan de gemiddelde dvp in de SC's, maar deze MILF ziet en straalt meer verleidelijkheid uit dan menig andere.

Zo rond avond eten besloten m'n reis voort te zetten naar de zuster club.
Na om het omkleden voorzag de dame bij de receptie me van een gestempeld briefje dat ik bij de Villa was geweest en tegen een gereduceerd tarief bij de Tuin binnen mag komen.

Even twijfelde ik, want normaal gesproken doe ik het niet. Maar dit was een bijzondere situatie en de ontvangstdame bij vertrek nog een presentje gegeven.


Offline TAFKAP

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 665
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #173 Gepost op: zaterdag 22 juni 2019, 06u50 »
Tweede Kansen en Vreemde Zaken

De inleiding
Als je wat jaartjes in de clubs rondloopt dan heb je alles al wel zo'n beetje meegemaakt en denk je dat er eigenlijk niets meer is dat je kan verrassen. De dames kun je rangschikken in crazy bitches, DKC, emotie diefjes, gipsy trash, GMC, Leenliefjes, moneybitches, muurbloempjes, pocketjes, pornosnollen, Silicon and botox babes, etc en de mannelijke gasten bestaan uit de anabolen, budgetneukers, buffetgrazers, doorbriefbeertjes, drankorgels, mafklappers, pannenkoekers, party people, recensieneukers en sugardaddies. Toch zou ik in de avond nog totaal verrast worden (Ja, ja een echte teaser om de spanning op te bouwen).

De voorgeschiedenis
Ik heb het roemruchte verleden van de villa niet meegemaakt toen het nog Vertigo was en de dames je deden duizelen qua service. Mijn eerste kennismaking met de club was in september 2016 en het verval was al in volle gang. Mijn laatste bezoekje dateert alweer van november 2017. Na een mislukt bezoekje aan Magnum destijds gebruik gemaakt van de toen nog geldende mogelijkheid om gratis naar VV te gaan. Een bezoekje dat slechts drie uur zou duren. De aanwezige beren hadden een hoger testosteron gehalte dan waarmee Carlitos Theunisse ooit mee heeft rondgereden en de dames waren meer geïnteresseerd in de sterke drank boys en het dansen voor een aantal beren die daarvoor kwistig met met briefjes van €20 aan het strooien waren.

De club heeft een doorstart gemaakt onder een nieuwe naam en gezien de sluitingstijden meer gericht op een ander publiek. De club zelf heb ik altijd tot een van de mooiere bevonden. De berichtgevingen waren wisselend. 2019 is onbedoeld tot nu toe het jaar gebleken van tweede kansen en met het HH-tarief van €30 is het natuurlijk interessant om zelf eens te gaan kijken wat de status is momenteel.

Het hier en nu
Met een dag vertraging, het oorspronkelijke plan was om zaterdag te gaan, en met JF ipv PP ben ik pinksterzondag samen met FH naar Grefath gereden. Rond 15.30 aangekomen en bij binnenkomst werden we al vriendelijk begroet door Lora die toevallig voorbij kwam. Nadat we ons getransformeerd hadden het terras opgezocht waar JF al zat. Het aantal dames zullen er zo tussen de 12-15 zijn geweest en met optisch 5-6 dames die me wel konden bekoren zowaar geen slechte score. Franceska kwam haar "broertje" FH gedag zeggen en even later voegde Lora zich ook mij ons. Aangezien het eten er bij ingeschoten had toch eerst maar een hapje gegeten.

JF en FH hadden hun keuze al gemaakt en waren bezig om hun stramme spiertjes soepel te maken. Mijn alleen zijn was voor de lelijkste natuurlijk het signaal om te kijken wat er te halen viel. Haar duidelijk gemaakt dat ik nog wat wilde uitbuiken. Ze bleef echter zitten waarop ik dan zelf de kuierlatten nam. JF was al snel terug van zijn latina love rendez vous. We zaten wat te keuvelen toen een jonge dame aan het aangrenzende tafeltje kwam zitten.

Antonia
Ze was me al eerder opgevallen door haar fluorescerend pakje en secretaresse look mede veroorzaakt door haar brilletje. We beginnen in het Duits en aangezien we ons beide comfortabeler in het Engels voelen stappen we over. JF heeft al door hoe laat het is en neemt de kuierlatten. Na een minuutje of tien komt voorzichtig de vraag van haar kant of ik interesse heb in een kamer met haar. Ik zeg haar dat ik nog eerst een sigaretje wil roken en zij rookt er eentje mee.

Op de kamer blijkt het een lieve en leuke meid die ook van een dolletje houdt. De massage valt in goede aarde en met haar handje brengt ze hem op sterkte. Er volgt een vrij monotone BJ en ze kiest ervoor om on top te beginnen. Dit houdt ze redelijk lang vol (mede omdat we continue aan het ouwehoeren en flauwekullen waren). We veranderen daarna in missio en na een tijdje schiet ik probleemloos de rode aardbei vol room. Er is 45 minuten verstreken en een plus voor haar is dat ze geen haast maakt om de kamer te verlaten maar als kwebbelkont de resterende tijd volmaakt. Voor de brilfanaten onder ons. Ze heeft deze gedurende de hele sessie opgehouden.

Hierna nog een hapje gegeten en wat op het terras gezeten totdat de formule 1 begon. De start maakte duidelijk dat er niet veel voor Max inzat. Een tweetal meter verderop zat Antonia en na enkele minuten van pantomime voor gevorderden knikte ze met jaar hoofd richting de lege kruk naast haar. We hadden een leuk gesprek waarbij we ook flink aan het dollen waren. Na een kwartiertje vroeg ze of ik met haar een sigaretje roken.

Vreemde zaken
We wilden ons net gaan zitten toen de security kwam en Antonia riep. Zij kwam terug en zei dat er een klant voor haar was. In eerste instantie dacht ik er niets bij totdat de stammies een tafeltje verder aan de dame die bij hun zat vroegen of dit een normale gang van zaken was. De dame zei dat dit "not done" was als een dame al met een "klant" samen was, maar dat dit met bepaalde dames wel vaker gebeurden. Aangezien wat ze verder daarop zei een gevalletje hearsay is en ik het waarheidsgehalte niet kan bevestigen zal ik dit verder achterwege laten. Maar "if it walks like a duck and quacks like a duck it is probably a duck". JF kwam net terug van een gevalletje dat je niet helemaal naar Duisburg hoeft te rijden voor raamservice en hield het voor gezien. FH was volgens hem aan het eten en ben naar hem toegelopen. De hele gang van zaken had hem ook bevreemd omdat hij mij met haar naar buiten had zien lopen.

We gingen op het terras zitten en na haar kamertje kwam Antonia onze kant uit. Ze verontschuldigde zich voor wat er gebeurd was. Niets ten nadele van het meiske zelf maar ik was er wel klaar mee omdat het geheel mij toch wel een vieze bijsmaak had bezorgd. Ze had het vrij snel in de gaten en met nogmaals een sorry liep ze weg. We hebben nog een tijdje op het terras gezeten waar het goed vertoeven was en de lampen de prachtige tuin feeëriek deden verlichten. Ergens na elven hielden we het voor gezien. Bij het weggaan vroeg een van de twee thekes nog of alles naar wens was geweest. Ik had geen enkele zin om datgene wat ik ervan vond mede te delen. Denk ook niet dat ze instemmend hadden geknikt op mijn bevindingen.

Overige opvallende zaken
- Helft van de sloten in kleedkamer zijn het oude digitale slot en de helft met sleutel. Geeft rommelig gezicht.
- De eerste de beste douche die ik probeerde deed het niet.
- Eten gedurende mijn aanwezigheid steeds hetzelfde. Geen verschil tussen middag/avond.
- Om negen uur 's avonds stond het ontbijtbuffet er nog steeds. Wel handig voor de beren die het leuk vinden om op de kamer met Nutella Chocopasta te spelen. Niet geprobeerd maar denk dat je de croissants als frisbee had kunnen gebruiken.
- Waar overal de sleutelafgifte in het openbaar plaats vindt is dit hier op het kantoortje van de security.

Conclusie
Jammer dat het maar niet lukt om de Villa weer in zijn oude glorie te doen herleven. Waar een aantal dames en AG hun tweede kans wel hebben gegrepen is dit VV niet gelukt. Het steeds maar verlengen van het HH-tarief mag dan ook als een signaal worden gezien dat het maar niet wil vlotten. Het gros van de HH-tarief bezoekers vallen onder de categorie B&B (bierdrinkers en buffetgrazers) die niet tot nauwelijks kameren. Wat inhoud dat er voor de meeste dames te weinig inkomsten zijn en ze niet lang blijven. Er moet nog heel wat gebeuren willen ze deze vicieuze cirkel doorbreken. Gezien de ervaringen die Iamlonely hierboven beschrijft komen onze bevindingen aardig overeen

Offline Firehawk

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 252
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #172 Gepost op: maandag 10 juni 2019, 16u15 »
Gisteren onverwachts in VV belandt. Lag nog in mijn bedje en toen ik mijn telefoon aanzette zag ik een berichtje van Patjax om naar VV te gaan. Jonny Fontane zou ook komen. Was al 2 dagen op rij in Diamond geweest maar met het Pinksterweekend had ik wel tijd gister.
Snel beslissen want had te lang geslapen en happy hour begon te sluiten. Aangekleed en naar Patjax gereden en rond 15:30 waren we daar.
Stonden toch al aardig wat auto's op de parkeerplaats.

Snel naar binnen gegaan en daar stond gelijk al een meid die ik nog kon. Lora. Werd gelijk verwelkomd met "hallo bokluk" en wat zoenen. Ze ging naar de kamer en er liep dus al gelijk een optie voor mij rond. Betaald en omgekleed. Ze hebben nu een mix van witte en rode badjassen. Verder viel mij niet echt veel anders op dan de vorige keren dat ik er was.

Een cappuccino besteld en kreeg een flinke bak. Lekker buiten gaan zitten want de temperatuur was goed en beter dan binnen. Jonny Fontane zat er ook al.
Qua meiden viel het mij niet eens tegen. Laatste keer dat ik er op een zaterdag was waren er veel minder. Schat nu zo'n 12  a 15 meiden. En de meeste zagen er niet verkeerd uit. Over de service kan ik niks zeggen.

Beetje ouwehoeren buiten en hoor weer een "eeej bokluk". Ditmaal stond Franceska te roepen al vertelde ze later dat ze nu dus Manuella heet.
Moest haar begeleiden om buiten te zitten want met die hakken over de klinkers schijnt gevaarlijk te zijn. Hele tijd met elkaar liggen kletsen en geinen. Had haar lang niet meer gezien dus we hadden veel te bespreken. VV was wel ok voor haar vooral ook omdat ze geen entree hoeft te betalen als ze om 11:00 uur begint. Babylon liep een beetje af voor haar en de entree die ze daar moet betalen is hoog zei ze.
Na dus een tijd gepraat te hebben met haar naar binnen gegaan en daar vroeg ze voor naar de kamer te gaan. Ze noemt mij ook altijd haar broer omdat ik vroeger veel met haar nicht Susie ging. Bij de theke verteld ze ook doodleuk dat ze nu haar broer gaat neuken. :biggrin:
Op naar de kamer. Grote ruime kamer met douche en wc.
Een uur met haar gekamerd. Voor een keer weer leuk met haar want ze blijft een lekkere kont hebben al was die wel een beetje gekrompen. Tongzoenen deed ze wel maar minimaal. Pijpen was heel goed dat deed ze ook lang en nam de ballen mee.
Met het neuken heb ik haar flink moeten beuken want rode condoom + glijmiddel = niet zoveel gevoel.
Uiteindelijk in doggy tegen die lekkere kont aan beuken is het mij gelukt. Even chillen, douchen en de kamer zat erop.

Terug in de club even bijkomen en kijken wat ze te eten hebben. Voor mij niet zoveel bijzonders dus maar een paar broodjes gepakt. Patjax ging naar de kamer met een meid in een fel geel pakje. De banaan genoemd. Alleen bij Patjax en haar kwam het niet tot een handgemeen. Al was er met deze banaan ook wat aan de hand.
Met het eten kwam Franceska er ook bij zitten nog een beetje lol maken maar zou als Lora terug van de kamer was samen met haar naar huis gaan. Dus een kamer met Lora zat er niet meer in.
Na het eten gingen ze inderdaad nar huis. Nog even met Lora gepraat en afscheid genomen van haar en Franceska.

Patjax was inmiddels ook terug en JF had ook zijn kamer al gemaakt. Beetje relaxen en kletsen en was lekker buiten en ze maakte ook het vuur aan.
Zo een beetje de hele avond doorgebracht. Kameren had ik geen zin meer in. Met een paar vrienden viel het niet tegen. Alleen is er niet veel te beleven. Blijft een mooie club maar blijft jammer dat het niet loopt.
« Laatst bewerkt op: maandag 10 juni 2019, 16u42 door Firehawk »

Offline mentholbear

  • rakker
  • *****
  • Berichten: 402
VERBODEN VERHAALTJES
« Reactie #171 Gepost op: donderdag 06 juni 2019, 18u45 »
GESTOOMDE WORST

Op de 4e woensdag van de 4e maand was het redelijk mooi weer en besloot na lange tijd eens te gaan kijken hoe de tuin er in de villa bij lag.
Kwam iets voor openingstijd al aan. Toch stonden er al enkele auto's op de parking.

Aanbellen en vriendelijk binnen gelaten. Na het inleveren van m'n vrijkaartje van een ander forum, waarvoor dank aan club en forum, kreeg ik m'n spulletjes mee.
Heb me gauw opgefrist en omgekleed, want wilde me graag na een lange rit eerst even opwarmen. De sauna was goed op temperatuur. En het teiltje was ook al netjes gevuld.
M'n ritueeltje is eerst even op het laagste niveau zittend op temperatuur komen, en vervolgens pas te gaan liggen. Ik koos ditmaal gelijk de bovenste plank om te liggen.
De laatste 5 minuutjes nog even de laatste zweet druppeltjes eruit te krijgen door het water over de kachel te gieten, waar het al snel verdampte in stoom en omlaag krulde.
Terwijl ik daar lag, kreeg ik op het hoogste punt van m'n lijf, nou ja misschien op een na hoogste want hoogst is misschien m'n pens…, een tintelend gevoel. Dat gevoel werd al snel minder aangenaam tot pijnlijk aan toe. Wat bleek nou, de sauna was dusdanig heet dat de verdampte vocht behoorlijk heet op m'n lijf neer sloeg en ik last kreeg van een GESTOOMDE WORST!?
O_0

De laatste minuten me gauw naar de benedenste niveau verplaatst om het eerste sauna bezoekje veilig af te ronden. Vervolgens even via de rookruimte op het terras rustig in de buitenlucht met een fris briesje af te koelen. Wel jammer dat je zo deels door de bar moet om naar buiten te kunnen. Fijner vind ik het wanneer ze zoals bij YY de Wellness apart hebben en je van daar uit direct naar buiten kunt.

Enfin, het was toen hoog tijd om even te brunchen. Het buffet eten was echter magertjes met 3 voederbakken. Eveneens in de avond. Het was voldoende om de maag te vullen, maar vergeleken met het Vertigo tijdperk een stuk minder rijkelijk gevuld. En daarbij mis je ook de consumptie kaart. Best raar eigenlijk. Stel je neemt een kaart. Maar als je vertrekt en je rekent niet af, hoe weten ze of je een consumptie kaart hebt gehad of niet?
Het was natuurlijk ook een doordeweekse dag, misschien dat het in het weekend beter is. En met het mooie weer op komst zal de grill wellicht ook weer aan gaan.

Tot m'n verrassing was de Roemeense blondine Anais al zie vroeg aanwezig. Meestal begint ze pas later op de avond. Met haar een zekerheidje op een lekkere kamer gang.

Maar de dag was nog vroeg. Lekker in de prachtige tuin liggen genieten van de zon. Ik was niet de enige, aangezien er nog wat dames aan het zonnen waren. 1 vond het buiten was fris en wilde een massage binnen. "One is glad to be of service".
Weer naar buiten om het vampierenhuidje van me te bruinen. Het was met de combi van de zon en briesje redelijk uit te houden. Alleen het briesje kwam van een wat ongunstige hoek, waardoor je de… besproeiing van de gewassen rook.

Ik lag op een gegeven ogenblik naast een slanke meid die zich wat lag te vervelen. Ik bood haar een massage aan. En uit haar woorden bleek ze dat al te verwachten. Wel verdraaid, dat was ook weer een dame die ik elders was tegengekomen, maar niet herkende. Pas toen ze wat details opsomde ging er een lampje branden.

Helaas stak het lot een stokje voor een massage aan haar, aangezien er druppels uit de lucht kwam. Een verdere samenzijn met haar bleef daardoor uit.

Intussen ook een andere slanke deerne gespot. Het was even twijfelen tussen Anais of die nieuwe.
Meestal ga ik voor het ouwe vertrouwde, maar was wel benieuwd naar de nieuwe. Ik probeerde haar te schaken, maar ze bestelde net eten. Maar toen ik haar aansprak bleek ze toch beschikbaar. Het eten zou toch nog een poos duren. Achteraf gezien een slechte zet van me. Waarschijnlijk dacht ze ff een snelle afwerk sessie te doen. Het was op zich niet slecht, maar bleef steken op een lekker kamertje met deze Anna.

Na nog een hapje en een dutje was ik zo ver om te vertrekken. De club was niet heel druk.
Buiten was het omgeslagen naar stormachtig. Wat een verschil met overdag, toen het zonnetje nog scheen.